Локомотив (Пловдив) и Арда завършиха 0:0

Локомотив (Пловдив) и Арда (Кърджали) завършиха 0:0 в мач от 11-тия кръг на Първа лига.

Двубоят се игра под проливен дъжд, а в края на срещата токът на стадион „Локомотив“ в Пловдив спря.

В 55-та минута главният съдия Ивелин Занев отсъди дузпа за Локомотив заради игра с ръка на Пламен Крумов в наказателното поле. След намесата на ВАР обаче реферът видя, че Крумов играе с рамо и отмени решението си.

В 71-та минута защитникът на гостите Алекс Петков удари греда, след като бе намерен в наказателното поле на домакините. Петков имаше нещастието да види как топката се отбива в страничния стълб.

Арда остава на 8-мо място в класирането с актив от 10 точки след 9 мача. Локомотив е 12-ти с 8 точки от 10 мача и без победа у дома от началото на сезона.